Pro pořadatele sportovních akcí

Jak založím akci?

  1. Zaregistruj se se a přihlaš se
  2. Na stránkce Moje akce použij tlačítko Přidat akci.
  3. Vyčkej, až obsluha akci schválí a zviditelní

Jak svou akci zviditelním?

Na stránkce s objednávkami vyber požadované služby a odešli formulář. Budeme tě obratem kontaktovat.

Reklamní balíčky

MINI

Klikni na Přidat akci a napiš základní informace o tvé akci. Získáš neomezené zobrazení v Kalendáři akcí a e-mailovou podporu v případě, že se něco rozbije. To vše zdarma.

TIP

Registrací a objednáním balíčku TIP dostaneš svojí akci zvýrazněnou o nálepku Tip Hni se! na domovské stránce hnise.cz, kde bude inzerát vystaven 14 dní před akcí. Samozřejmostí je časově neomezené zobrazení, zvýraznění v Kalendáři akcí a e-mailová podpora. To vše za 200 Kč bez DPH.

STANDARD

Pokud chceš ještě víc, můžeš se rozhodnout pro možnost STANDARD. Ta nabízí kromě zvýraznění Tip Hni se! na domovské stránce 14 dní před akcí i vytvoření rozšířeného článku (microsite) s detailním popiskem události, fotogalerií, videem a s možností propagandy na Facebooku a Twitteru. Za 500 Kč bez DPH. No, není to skvělé? Je to skvělé! A to se vyplatí.

MAX

A jestli jsi maximalista a potřebuješ to fakt valit, běž do MAX a nech si zvýraznit inzerát na domovské stránce Hni se!, nasypat informace a fotky na microsite, pustit propagandu na sockách a newsletterech. Navíc odvysíláme Tvojí reklamu v přehledu těch nej akcí v televizi SPORT 5 po dobu jednoho měsíce před událostí. K tomu samozřejmě rozšířený support od nás. Neber to, za 3 000 bez DPH.

Chci víc...

A pokud ti ani tohle nestačí, tak zvedni telefon nebo nám napiš. My se ti ozveme a můžeme vymyslet další věci. Pokud třeba nemáš reklamu, tak ti jí vyrobíme, natočíme skvělou reportáž nebo sestřih z akce, zpropagujeme událost na velkoplošných obrazovkách, v televizi SPORT 5 dostaneš více reklamního prostoru, ve vybraných periodikách otiskneme inzerát, videa, pštrosa. Fantazii se meze nekladou.

 

Objednat služby

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace