O aplikaci

Webový portál “Hni se” je sportovní kalendář s možností vyhledávání, který si klade za cíl poskytovat informace o sportovních akcích.

Portál se snaží poskytovat aktuální a přesné informace o konané akci. Klíčové informace, jako místo, čas konání, program atd., se snaží poskytovat v jednoduše a přehledně.

Systém nabízí pořadatelům možnost na adrese www.hnise.cz vložit zdarma informace o konané akci. Nabízí i další možnosti propagace v podobě reklamních a promo balíčků. Součástí těchto balíčků je možnost propapagce na televizních obrazovkách, bannerová reklama na webových stránkách populárních médií a v tištěných periodikách.

Portál se snaží podpořit pohybovou aktivitu populace sloganem “Hni se”. Toho se snaží dosáhnout mimo jiné aktivity i tím, že všechna videa z promovaných akcí uveřejní v TV archivu televize Sport 5, která je mediálním partnerem.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za informace o akcích na portálu "Hni se" a zároveň portál může obsahovat odkazy na webové stránky provozovatelů akcí, na jejichž obsah provozovatel nemá žádný vliv, neručí za jejich obsah, správnost a nepřebírá za ně žádnou odpovědnost.

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace