Hostivařská 15 - běžecký závod

neděle, 15. září, 10:00 - 23:23  Hornoměcholupská 750 / 115, Praha, 109 00, Hlavní město Praha

Hostivařská 15 je druhou zastávkou série Pivní běhy v roce 2019 a odstartuje již 15. září z areálu pivovaru Hostivar 2 v Praze. Závodníky čeká trasa dlouhá 15 km s minimálním převýšením, která je zavede překrásnou přírodou přes golfový areál v Hostivaři, podél Hostivařské přehrady až k meandrům Botiče do Újezdu. Na občerstvovacích stanicích si běžci mohou vybrat, jestli dají přednost hořkému nebo sladkému iontovému nápoji.

Pivní běhy se nesou v duchu závodů s rodinnou atmosférou a potěší nejednoho běžce! Krásná dřevěná pivní medaile čeká v cíli na všechny závodníky. Věcné ceny jsou připraveny pro nejrychlejší tři ženy i muže v každé věkové kategorii a těšit se mohou na pivní ceny od pivovaru Hostivar 2, ale i na sportovní předměty od partnerů závodu. Nejrychlejší závodník si vyběhne celý sud!

Jedná se skutečně o běžecký závod a záleží na každém, jestli poběží na čas a „o bednu“, nebo jestli poběží bez sporttesteru a „na pohodu“. Vyhrát Hostivařskou 15 může každý! Novinkou je totiž vyhlášení nejlépe tipujícího běžce – při prezenci závodník nahlásí čas, za který závod uběhne a na trasu se vydá BEZ jakékoli měřící techniky. Ten, kdo zaběhne závod nejblíže tipovanému času, zvítězí!

Startovné při online registraci je 350 Kč a pro děti zdarma.
#bežímnajedno

Hostivařská 15 - běžecký závod
Přidat do oblíbených
běh
O tuto akci se právě zajímá 6 lidí

Akce už skončila.

Tento web používá k poskytování služeb, zobrazení reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace